E bën SËRISH! Arian Çani tenton ta puthë në buzë, Kejvina e lë me gisht në gojë – AlpeGossip
E bën SËRISH! Arian Çani tenton ta puthë në buzë, Kejvina e lë me gisht në gojë

E bën SËRISH! Arian Çani tenton ta puthë në buzë, Kejvina e lë me gisht në gojë

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është moderatori i njohur dhe shumë i komentuar, Arian Çani i cili në këtë intervistë ka zbuluar shumë të pathëna e ka argëtuar publikun.

Kur ka ardhur radha e Kejvinës për të dalë në skenë e për të bërë pyetjen e saj, Çani nuk i ka rezistuar dot bukuroshes bjonde.

Moderatori i “Zonë e lirë” u afrua ta puthë në buzë, por Kejvina direkt u largua duke e lënë Çanin me gisht në gojë.

Çani: E shikon, e pe që e hoqi buzën? Tentova, por ajo iku. S’ka faj është ose babai, ose vëllai ose çuni xhaxhait…

Kthella: Ose jam thjeshtë unë që nuk dua…

Çani: Mund të jetë edhe kjo që nuk do, por kjo është pak e besueshme. Ishte test…