ENDE PA LINDUR FËMIJA/ Prindërit e Fahriye Evcen i bëjnë dhuratën me shumën marramëndëse - AlpeGossip
ENDE PA LINDUR FËMIJA/ Prindërit e Fahriye Evcen i bëjnë dhuratën me shumën marramëndëse

ENDE PA LINDUR FËMIJA/ Prindërit e Fahriye Evcen i bëjnë dhuratën me shumën marramëndëse

Fahriye Evcen dhe Burak Ozçivit janë një ndër çiftet e preferuara në Turqi, por ato kanë vjedhur dhe zemrat e publikut shqiptar për shkak të roleve të shumta. Fahriye dhe Burak pritet të bëhen prindër për herë të parë, e megjithatë edhe pse fëmija nuk ka lindur ende, ai ka marrë një dhuratë me shumë marramendesë.

Prindërit e aktores, kanë shpenzuar plot 140 milionë dollarë për dhomën e vogëlushit. Cdo gjë në dhomën e tij, do të jetë dhuratë nga gjyshërit. Fahriye dhe Burak kanë vendosur se emri i djalit të tyre do të jetë Karan, ndërsa detajet e tjera kanë vendosur t’i mbajnë larg mediave.

 

View this post on Instagram

hide.. 🖤

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on