Këngëtarja shqiptare në intervistë LIVE, vajza nuk pyet për kamera e ndërpret dhe i jep… (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare në intervistë LIVE, vajza nuk pyet për kamera e ndërpret dhe i jep… (FOTO)

Këngëtarja shqiptare në intervistë LIVE, vajza nuk pyet për kamera e ndërpret dhe i jep… (FOTO)

Kur bëhesh nënë dëshiron që fëmijët të jenë në momentet e tua më të bukura dhe nuk ndahesh prej tyre në asnjë moment. Gjatë festave, pushimeve apo edhe në një intervistë, ata janë aty me ty për të të mbështetur në mënyrën e tyre.

Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo vendosi që dy fëmijët e saj, djali dhe vajza, të ishin prezentë gjatë intervistës së saj në emisionin “Lart e poshtë”.

Dhe çfarë ndodhi?

Diçka shumë e bukur iu ofrua publikut, një marrëdhënie shumë e dashur mes fëmijëve dhe nënës. E bija e ndërpriste për t’i kërkuar diçka apo për t’i ofruar një lule.

Ndërsa foli për fëmijët, Ledina tha se djali i saj dëshiron të bëhet doktor, ndërsa e bija balerinë.

Ajo që nuk dinim për këngëtaren është profesioni i saj i momentit:

“Mbaj kontabilitetin për një kompani sigurimi që kemi me bashkëshortin. Ëndrra ime është të hap një sallon bukurie, kam pasion fotografinë, ndaj është dhe të hap një studio fotografie”.