E VENDOSËT JU! Ja reperi shqiptar i cili ka më shumë stil dhe prezencë (FOTO) – AlpeGossip
E VENDOSËT JU! Ja reperi shqiptar i cili ka më shumë stil dhe prezencë (FOTO)

E VENDOSËT JU! Ja reperi shqiptar i cili ka më shumë stil dhe prezencë (FOTO)

Jo vetëm femrat e showbizit i kushtojn rëndësi look-ut ,kohët e fundit interesim të madh ka shfaqur edhe gjinia mashkullore.

Prej dy javësh pjesë e AlpeGossip është bërë një sonadazh për stilin e meshkujve ku ne kemi përzgjedhur disa prej reperave të cilët kohët e fundit shfaqen në publik shumë të kuruar në “Look”.

Sipas sondazhit doolëm në përfundim se  Capital T është një ndër këngëtarët meshkuj më me shumë stil më pas vijon Getoar Selimi,i cili  gjithmonë komentohet për veshjet tij me shuma marramëndse. Majk dhe Gjiko nuk bëjnë një doferenc të madhe nga njeri tjetri por gjithmonë djemt në klipe dalin tep♪7r t♪ kujdesur për pamjen.

Dhe në vendin e fundit vijon Mozzik i cili nuk e ndryshonm asnjëherë stiline tij të bl;uzave të gjera dhe pantallonave me shtratë të varur.

Gjiko

Mozzik

Capital -T

Majk

Getoar Selimi

AlpeNews.al