HOROSKOPI DHE VIPAT/ Jona Spahiu një gaforre e dashur dhe e talentuar (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Jona Spahiu një gaforre e dashur dhe e talentuar (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Jona Spahiu një gaforre e dashur dhe e talentuar (FOTO)

Jona Spahiu është një nga moderatoret shqipatre më të sukseshme e cila ka spikatur që në fillimet e saj për artikulimin e rrjedhsëm dhe një terminologji të pasur.

Në horoskop ajo i përket shenjës së gaforres.

Ne do ju tregojmë të gjitha karakteristikat që Jona si një gaforre që është i mbart në vetvete.

Gaforret janë shumë të ndjeshme të dahur dhe familjarë dhe këtë Jona e tregon në kujdesin që tregon ndaj të voglit të saj apo edhe në rrëfimet e saj për njohjen me bashkëshortin, ku prezantuesja ka rrëfyer vështirësitë në të cilat ka kaluar.

Gaforret janë të dashura dhe Jona e pasqyron çiltërisinë e saj që në pamjen e jashtme.

Karakteristikë tjetër e shenjës së gaforres është që arrjnë të jenë të sukseshmëm me karakteristika të veçanta të tyre brenda “habitatit” të tyre dhe këtë Jona  eka treguar më së miri nëpërmjet moderimit të një sërë formatesh televizive.

Jemi te sigurt që të gjithë jeni impresionur kur keni dëgjuar Jonën për herë të parë duke folur.

      

/AlpeNews.al