MOTRA E ENCËS FLET PËR ISH-IN E SAJ/ “Ironizon” keq fare gjendjen e tij të “mjerueshme” (FOTO) – AlpeGossip
MOTRA E ENCËS FLET PËR ISH-IN E SAJ/ “Ironizon” keq fare gjendjen e tij të “mjerueshme”  (FOTO)

MOTRA E ENCËS FLET PËR ISH-IN E SAJ/ “Ironizon” keq fare gjendjen e tij të “mjerueshme” (FOTO)

Ajo është e njohur shpesh për deklaratat e forta publike që bën kur del kundra të gjithëve dhe këtë herë ka vendosur të thumbojë personin që i ka thyer zemrën në një lidhje sentimentale.

Në një foto të postuar në Instastory, Uindi shkruan: “Ishi im në pritje të një të dashure më të mirë se unë”, teksa në foto shihet një skelet.

Me siguri ai djalë ka humbur shumë pas ndarjes!