PUBLIKON FOTON/ Tolgahan Sayışman i bën dedikimin më të ëmbël në shqip Almedës – AlpeGossip
PUBLIKON FOTON/ Tolgahan Sayışman i bën dedikimin më të ëmbël në shqip Almedës

PUBLIKON FOTON/ Tolgahan Sayışman i bën dedikimin më të ëmbël në shqip Almedës

Almeda Abazi është prej vitesh e martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman, me të cilin kanë dhe dy fëmijë.
Tolgahan ka rrëfyer se në një intervistë në TVKlan para disa vitesh origjinën e tij shqiptare.
Ai herë pas here ka folur nga pak shqip nëpër videot e Almedës dhe para disa orësh postoi një foto nga pushimet në Shqipëri.

Çifti i kaluan pushimet në Dhërmi dhe Tolgahan i bëri dedikimin e ëmbël nënës së dy fëmijëve të saj:

Zemra ime❤️, – ka shkruar Tolgahan.

Kujtojmë se gjatë qëndrimit në Shqipëri Almeda dhe Tolgahan janë bërë bashkë me një tjetër çift shumë të dashur për publikun, me Ledri Vulën dhe Sara Hoxhën. Modelja, në llogarinë e saj në Instagram, ka postuar një fotografi nga takimi i djalit të saj me vajzën e tyre, Poem Vula.
Krahas fotografisë, ajo shkroi me humor: “E gjetëm nusen ne. Efehan & E bukura Poem,” duke i bërë tag Ledrit dhe Sarës.

Almeda jeton tashmë prej vitesh në Turqi me familjen e saj dhe ja rrëmbeu zemrën aktorit turk, i cili ngurron të tregojë herë pas here respektin që gëzon për popullin shqiptar dhe gjuhën shqipe.

FOTO